سیم و کابل سیمکو

شرکت سیم و کابل سیمکو در سال 1347 در تهران بنا نهاده شد و بعدها با همت نیروی متخصص و تکنولوژی مدرن فعالیت های تولیدی خود را گسترش داد و در سال 1376 براي اولين بار در ايران  توليد كابل 20 كيلو ولت با استفاده از تكنولوژي Gas Curing  آغاز کرد و  در سال ،1377 كابل 63 كيلو ولت را  برای اولین بار در ایران تولید  و گواهينامه Typetest از آزمايشگاه بين الملليKEMA كشورهلند را دریافت کرد که مجددا این گواهینامه را در سال 1382 نیز دریافت نمود.

در سال 1387 خط كامل توليد كابلهاي فوق فشار قوي 400 كيلوولت  را احداث کرد و آزمايشگاه كنترل كيفي با قابليت تست Impules تا سطح 1600كيلو ولت و تست ولتاژ AC تا 500 كيلو ولت را ساخت.

در سال 1389 كابل 230 كيلوولت را تولید کرد و همچنین موفق به اخذ گواهينامه Type test آن از شركت CESIشد .

و در حال حاضر با استفاده از آزمایشگاه های بسیار حرفه ای فشار قوی کارخانه ای و بهره گیری از فناوری روز دنیا و کادری مجرب و کار آزموده کابل هایی با ولتاژ های بالا در شرکت  سیم و کابل برق سیمکو تولید می شود. که به منظور کاربرد در صنایع ملی مورد بهره برداری قرار می گیرد. شرکت سیم و کابل  سیمکو در حال حاضر بیش از 45 سال سابقه و بیش از 250 نفر پرسنل استخدامی و ظرفیت تولید اسمی 102500 تن را دارد. محصولات  این شرکت طبق استاندارد های ملی، بین المللی و گواهینامه های زیست محیطی تولید و طبق فناوری روز دنیا عرضه می شود.

شرکت سیمکو با ماشین آلات مدرن گرانول سازی انواع گرانول پی وی سی با خاصیت کم دود بودن، دور کننده شعله و مقاوم در برابر مواد شیمیایی و جوندگان را تولید می نماید.  کیفیت محصولات تولیدی سیم و کابل برق سیمکو  در مقایسه با قیمت مناسب آن بسیار عالی و مقرون به صرفه می باشد.

انواع سیم و کابل برق سیمیکو

  • کابل های قدرت فشار ضعیف، متوسط، قوی و فوق فشار قوی تا ولتاژ 400 کیلوولت،
  • انواع کابل های خود نگهدار فشار ضعیف و متوسط،
  • انواع کابل های کنترل و سیگنال،
  • کابل های کنترل تخت،
  • انواع سیم و کابل افشان،
  • کابل های مخابراتی
  • انواع کابل های کواکسیال

قیمت سیم و کابل سیمکو

با  در نظر گرفتن نوسانات قیمت و تغییرات  موجود در بازار مس، لیست قیمت سیم برق سیمکو  و کابل برق  سیمکو  در دوره های مشخص به کلیه نمایندگان و شرکت برق لاله زار داده  می شود و ما به عنوان نمایندگی سیم و کابل سیمکو موظف هستیم  تا در صورت کاهش یا افزایش قیمت مس، درصدی را از لیست قیمت ارائه شده برای مشتریان را ،کسر یا افزایش دهیم. که  با استفاده از این سیاست از صدور لیست قیمت های روزانه نیز جلوگیری می شود.

در صورت نیاز به دانلود لیست قیمت سیم سیمکو  و کابل سیمکو ، فایل لیست قیمت با قابلیت دانلود در این صفحه قرار داده شده است.

همچنین شرکت برق لاله زار به عنوان نماینده سیم و کابل سیمکوآماده پاسخگویی به سوالات شما و مشاوره در زمینه خرید سیم و کابل و قیمت سیم و کابل  به شما خواهد بود.

اطلاعات بیشتر ...

نمایش 1–24 از 106 نتیجه