سیم و کابل مغان

معرفي شركت توليدي و صنعتي سيم و كابل مغان

شركت سيم و كابل مغان درسال در سال 1361 درشهرستان شاهرود آغاز به کار کرد .

و در سال 1375 با توجه به  تقاضاي روزافزون سيم و كابل مخابراتي ايران ، واحد جديد كابلهاي مخابراتي را  در شهرك صنعتي شاهرود تاسیس نمود . و در سال 1385 با استفاده از فناوری پيشرفته و تجهيزات مدرن ، فاز دوم طرح توسعه را با ظرفيتی بیش از 43000 تن در زميني بمساحت بيش از 10 هكتار و با زير بناي38000 متر مربع به اجرا گذارد شركت  سیم و کابل برق مغان با داشتن ماشين آلات پیشرفته  از سال 2007 به بعد يكي از  بزرگترين و مدرن ترین كارخانجات كابل سازي در سطح كشور بشمار ميرود .

شرکت سیم و کابل برق مغان  توانست ظرف مدت کوتاهی موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ملی برای تولیدات خود شامل انواع سیم و کابل مغان گردد. این شرکت با استفاده  با از بهترین فناوری روز دنیا و همچنین کادر متخصص فعالیت کرد و امکانات تولیدی و آزمایشگاهی مختلف گام بلندی در راستای تولید انواع سیم مغان و انواع کابل مغان اعم از کابل های فشار قوی و فشار ضعیف برداشته است.

تمام محصولات  اعم از سیم برق مغان  و کابل برق مغان در آزمایشگاه کنترل کیفیت تست می شوند و در نتیجه بدیهی است که تولیدات با کیفیت و مرغوب در اختیار خریدارن قرار می گیرد.

شرکت سیم وکابل مغان هم اکنون با ظرفیت تولیدی 42000 کالا و با مجهز شدن خط تولید به  کابل های فشار قوی امکان تولید کابل تا ولتاژ 230 کیلو ولت را دارد و در رده صنایع بزرگ تولید کننده سیم و کابل قرار گرفته است.

محصولات صنایع سیم و کابل مغان

  • انواع سیم و کابل مغان ساختمانی
  • انواع کابل قدرت مغان شامل کابل فشار ضعیف، فشار متوسط و فشار قوی
  • انواع کابل کنترل و ابزار دقیق مغان
  • کابل های تلفنی و کواکسیال مغان
  • کابل های خود نگه دار مغان
  • کابل های مقاوم در برابر آتش مغان
  • کابل های مخابراتی مغان
  • انواع کابل با عایق و روکش لاستیکی

قیمت سیم و کابل مغان

با  در نظر گرفتن نوسانات قیمت و تغییرات  موجود در بازار مس، لیست قیمت سیم برق مغان و کابل برق  مغان  در دوره های مشخص به کلیه نمایندگان و شرکت برق لاله زار داده  می شود و ما به عنوان نمایندگی سیم و کابل مغان موظف هستیم  تا در صورت کاهش یا افزایش قیمت مس، درصدی را از لیست قیمت ارائه شده برای مشتریان را ،کسر یا افزایش دهیم. که  با استفاده از این سیاست از صدور لیست قیمت های روزانه نیز جلوگیری می شود.

در صورت نیاز به دانلود لیست قیمت سیم مغان و کابل مغان، فایل لیست قیمت  با قابلیت دانلود در این صفحه قرار داده شده است.

همچنین شرکت برق لاله زار به عنوان نماینده سیم و کابل مغان آماده پاسخگویی به سوالات شما و مشاوره در زمینه خرید و قیمت سیم برق به شما خواهد بود.

 

اطلاعات بیشتر ...

نمایش دادن همه 23 نتیجه