سیم و کابل کرمان

شرکت صنایع سیم و کابل برق کرمان در سال 1363 در کرمان تاسیس شد و در حال حاضر یکی از شرکت هایی است که در زمینه تولید سیم و کابل از جایگاه بالایی برخوردار است و توانسته است با داشتن فناوری مدرن ، تجهیزات به روز دنیا و آزمایشگاه های پیشرفته مطابق با آخرین استاندارهای بین المللی محصولات خود را با کیفیت عالی در بازار رقابتی عرضه نماید.

سیم و کابل کرمان با توسعه فعالیت های صنعتی اش تنوع محصولات و سطح تولیدش را افزایش داده و در حال حاضر یکی از تولیدکنندگان به نام در عرصه صنایع سیم و کابل است.

سیم کرمان و کابل برق کرمان  با کمک کارشناسان زبده و تجهیزات مدرن توانسته است   کابل های کواکسیال، کابل های تلفنی، کابل های مخابراتی، کابل برق، کابل های ابزار دقیق، کابل های TV، کابل های شبکه های ارتباطی، کابل های تلفن و کابل مسلح را تولید کند که کلیه این محصولات مطابق استاندارهای بین المللی و زیست محیطی می باشد.

محصولات سیم و کابل کرمان

  • انواع کابل کواکسیال کرمان
  • انواع کابل تلفنی کرمان
  • انواع کابل ابزار دقیق کرمان
  • کابل های کنترل و قدرت کرمان

قیمت سیم و کابل کرمان

با  در نظر گرفتن نوسانات قیمت و تغییرات  موجود در بازار مس، لیست قیمت سیم برق کرمان  و کابل برق  کرمان  در دوره های مشخص به کلیه نمایندگان و شرکت برق لاله زار داده  می شود و ما به عنوان نمایندگی سیم و کابل کرمان موظف هستیم تا در صورت کاهش یا افزایش قیمت مس، درصدی را از لیست قیمت ارائه شده برای مشتریان را ،کسر یا افزایش دهیم.

با استفاده از این سیاست از صدور لیست قیمت های روزانه نیز جلوگیری می شود. در صورت نیاز به دانلود لیست قیمت سیم کرمان  و کابل کرمان ، فایل لیست قیمت با قابلیت دانلود در این صفحه قرار داده شده است. همچنین شرکت برق لاله زار به عنوان نماینده سیم و کابل کرمان آماده پاسخگویی به سوالات شما و مشاوره در زمینه خرید سیم و کابل و قیمت کابل به شما خواهد بود.

اطلاعات بیشتر ...

هیچ محصولی یافت نشد.