سیم و کابل یزد

شرکت سیم و کابل یزد در سال 1359 بنا نهاده شده که در ابتدا  به صورت کارگاهی و مختص تولید سیم بود. متعاقبا در سال های بعد سه سالن تولیدی بزرگ به این مجموعه اضافه شد.
و  در سال 1382 تولید کابل های فشار متوسط  با  تجهیز و راه اندازی ماشین الات  ویژه تولید این کابل ها شامل آغاز شد که این خط تولید شامل  عایق کابل های فشار متوسط و خط اسکرین و آرمورینگ کابل های فشار متوسط و فشار قوی بود و سپس آزمایشگاه فشار قوی سیم و کابل یزد با ولتاژ 350 کیلو ولت و توان 6000 ولت آمپر احداث گردید.

با توجه به شکل گیری تقاضا برای کابل های روکش سربی، شرکت سیم و کابل یزد شروع به راه اندازی این خط تولید کرد که در سال 88 به بهر برداری رسید.

در سال 89 شروع به تولید کابل های کنترلی و فرمان نمود چند سال بعد در شهرک صنعتی یزد با خطوط فشار قوی را راه اندازی کرد تا جایی که توانست در رده یکی از بزرگترین تولید کنندگان در عرصه تولید سیم و کابل در کشور قرار بگیرد.

شرکت سیم و کابل یزد هم اکنون  با ظرفیت تولیدی سالانه 25000 تن و با در اختیار داشتن450 نفر پرسنل مجرب شامل 50 نفر مهندس متخصص مشغول به فعالیت است.
در حال حاظر شرکت سیم و کابل یزد با توجه به نیاز صنایعی همچون صنایع نفت،گاز، پتروشیمی با عرضه محصولات با کیفیت نقش بسزایی را جهت خدمت رسانی به صنعت برق کشور ایفا می نماید.
همچنین در حوزه  صادرات غیرنفتی این شرکت توانسته است به کشورهایی از قاره آفریقا ، CIS ، حوزه خلیج فارس و حتی اروپا صادرات داشته باشد و جایگاهی درخشان را برای استان یزد و متعاقبا برای کشور عزیزمان ایران کسب نماید.

انواع سیم و کابل برق یزد

  • انواع سيم و كابلها با مصارف عمومي ،
  • كابلهاي كنترل و ابزار دقيق و تلفني یزد
  •  كابلهاي صنعتي فشار ضعيف با عايق PVC ، PE ، XLPE ، EPR  و … در انواع مسلح و شيلد دار كابل با كاربردهاي خاص مانند كابل سنسور ، LAN
  • كابلهاي ضد آتش تا دماي 1000 درجه سانتيگراد ،
  • انواع كابلهاي كم دود
  • انواع كابلهاي فشارمتوسط و فشار قوی
  • کابلهای ضد آب
  • انواع کابل با غلاف سرب،
  • کابلهای خودنگهدار فشار ضعیف و فشار متوسط

قیمت سیم و کابل یزد

با  در نظر گرفتن نوسانات قیمت و تغییرات  موجود در بازار مس، لیست قیمت سیم برق یزد  و کابل برق  یزد  در دوره های مشخص به کلیه نمایندگان و شرکت برق لاله زار داده  می شود و ما به عنوان نمایندگی سیم و کابل یزد موظف هستیم  تا در صورت کاهش یا افزایش قیمت مس، درصدی را از لیست قیمت ارائه شده برای مشتریان را ،کسر یا افزایش دهیم. که  با استفاده از این سیاست از صدور لیست قیمت های روزانه نیز جلوگیری می شود. در صورت نیاز به دانلود لیست قیمت سیم یزد  و کابل یزد ، فایل لیست قیمت با قابلیت دانلود در این صفحه قرار داده شده است. همچنین شرکت برق لاله زار به عنوان نماینده سیم و کابل یزد آماده پاسخگویی به سوالات شما و مشاوره در زمینه خرید سیم و کابل و قیمت سیم و کابل برق به شما خواهد بود.

 

اطلاعات بیشتر ...

هیچ محصولی یافت نشد.