کابل باختر

شرکت صنایع کابل باختر

شرکت صنایع کابل باختر در سال 1362 در سال های بحرانی جنگ با توجه به تقاضای روزافزون بازار ثبت و تاسیس گردید. ظرفیت تولیدی کابل باختر بالغ بر 7 هزار تن در سال می باشد. که انواع سیم و کابل را در سطح مقطع ها و سایز های مختلف تولید می نماید. محصولات این شرکت شامل انواع سیم و کابل مفتولی ، کابل نیمه افشان و افشان، کابل های نسوز و کابل های تخت و خودنگهدار می باشد که طبق آخرین استاندارهای بین المللی و ملی و با بهترین کیفیت و متریال ساخته می شود.

این شرکت با تولید و طراحی کابلهای سفارشی خاص نیاز به واردات اکثر شرکتهایی که خواستار این نوع سیم و کابل بودند را مرتفع ساخته و گامی در جهت خودکفایی  کشور عزیزمان برداشته است. کابل باختر همچنین علاوه بر رفع نیازهای داخلی صنایع کشور ، صادرات به کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس نیز داشته است

قیمت کابل با ختر

اکثر کابل های تولید شده کابل باختر دارای عایق پی وی سی هستند که از برترین عایق ها در صنایع سیم و کابل محسوب می شوند و استحکام بالایی در برابر تغییرات  شدید دمایی دارند .خریداران در هنگام خرید صرفا نباید قیمت کابل باختر را ملاک قرار دهند بلکه کیفیت ، متریال استفاده شده و استانداردهای بین المللی این محصولات  نیز باید ملاک خریداران در هنگام خرید و انتخاب محصولات باشد. با توجه به اینکه عدم رعایت اصول ایمنی و استانداردها در زمینه سیم و کابل می تواند خسارات جبران ناپذیری را در پی داشته باشد اهمیت به این موضوع باید سرحوله مصرف کنندگان باشد.

با  در نظر گرفتن نوسانات قیمت و تغییرات  موجود در بازار مس، لیست قیمت کابل برق  باختر در دوره های مشخص به کلیه نمایندگان و شرکت برق لاله زار داده  می شود و ما به عنوان نمایندگی کابل باختر موظف هستیم  تا در صورت کاهش یا افزایش قیمت مس، درصدی را از لیست قیمت ارائه شده برای مشتریان را ،کسر یا افزایش دهیم. که  با استفاده از این سیاست از صدور لیست قیمت های روزانه نیز جلوگیری می شود.

در صورت نیاز به دانلود لیست قیمت کابل باختر، فایل لیست قیمت با قابلیت دانلود در این صفحه قرار داده شده است.

همچنین شرکت برق لاله زار به عنوان نماینده کابل برق باختر آماده پاسخگویی به سوالات شما و مشاوره در زمینه خرید کابل برق و قیمت آن  به شما خواهد بود.

اطلاعات بیشتر ...

نمایش 1–24 از 127 نتیجه